★ ★ ★ ° °xXx EmOtIoNaL & RoCk xXx° ° ★ ★ ★
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
xXx E-mail nekem xXx

[email protected]

 

 
xXx PoNtOs IdŐőŐxXx
 
VeRsEk, IdÉzEtEk, HíReK, PrOgRaMoK
 
xXx SzAvAzZ xXx
xXx Szerinted melyik együttes a legjobb?? xXx

My Chemical Romance
Fall Out Boy
AFI
Panic! At The Disco
Lordi
Billy Talent
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
00
 
Oldalak!!!

 ★ A Vendég könyvbe

írd be oldalad címét, és Ide is Kiírom ★

A Legjobb oldal,

itt mindent megtalálsz csak sajna nem magyar!

Web: www.gothicaemo.blog.cz

7

www.allatvedok12.gportal.hu

www.emokiss.gportal.hu

valamilyen megváloszalatlan kérdésed akad? Ha kiváncsi vagy rá akkor katt a:

www.nemtom.hu oldalra =)

Kata blogja:

www.heartwork.freeblog.hu

emo1414

www.babedoll.gportal.hu

www.flyhere.gportal.hu

 

www.g-portal.hu/emo1414

www.csajlap9.gportal.hu

www.ayameyuke.gportal.hu

www.emo-imo.gportal.hu

 
Emo-Rock Cursorok kóddal
 
fr

ItT MiNdEnNaP 5 InGyEn SmS-t KüLdHeTsZ

H

----> www.mobi.dada.net  A kisördög

 

 
x Hajacska x
 
izéé bizééé XDXD

Panda. -- Submitted by iam:satanycandleBridge

Rhyno Piercing -- A Rhyon Piercing I Did - (by Sean, Rebel Metal, Cwmbran,South Wales)Everything on my face. -- Bridge, double nostril, septum, labret, lowbrets - (by Various, Punktured, Brighton, UK) - Submitted by iam:DeadTomato

Carol Brady -- I Prefer Colored Gem Stones Over The Boring Barbell, But This Is Somewhat Old. - (by Reu, Art n Soul, New Paltz)My ear -- Love 'em but i wish the helixes would heal..can't get anymore cartilage piercings :/ - (Home, Texas)

katt arra a képre amelyiket nagyban is megszeretnéd bambulni^^

 
Ezeket az idézeteket nem én írom! egy program a tettes =D
 
Szavazz!!!!!!
ha a többség szereti az együttest akkor az oldalon szó lessz róluk nemsokára!
Mit szólsz a legújabb német együtteshez a Nevada Tan-hoz?

hmmm...hát...nem is tudom....
S.Z.A.R.
egész jó!!! :)
Imádom
Jó! Jó! Jó!
nem tetszik és ne legyen róluk szó az oldalon!!!
Foglalkozzunk velük!!!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
!i!i!i!AvAtArs!i!i!i!

        

       

         

          

        

       

          

       

         

          

     

 

Bánat!


Várni valakit, aki nem jön többé.
Elmenni onnan, hol boldog voltál,
S otthagyni a szívedet örökké.
Szeretni valakit, aki nem szeret téged,
Könnyeket tagadni, mik szemedben égnek.
Kergetni egy álmot, soha el nem érni.
Csalódni. Csalódott szívvel, de mindig remélni.
Megalázva írni egy könyörgő levelet.
Szívdobogva várni: s nem jön rá felelet.
Hangokat idézni, mik lelkedbe hullnak.
Rózsákat őrizni, mik úgyis elhervadnak.
Hideg búcsúzáskor egy csókot koldulni.
Mással látni meg őt, s utána fordulni,
Kacagni, kacagni hamis lemondással.
Otthon átkönnyezni hosszú éjszakákat,
S imádkozni. O sose tudja meg mi a bánat.
Van aki könnyen eléri azt akit
szeret.
Van aki sír, szenved míg övé lehet.
Van aki hamar tud feledni, van aki meghal,
Mert nagyon tud szeretni

"Nem tudtál szívből szeretni,
S most én megpróbállak feledni.
Szerettelek igazán, hogy mennyire, azt te nem tudhatod,
Elhoztad szívembe a felkelő napot, majd szerelmed alábbhagyott.
Még mindig szeretlek téged, de érzem
Soha nem fogsz úgy szeretni mint én téged.
Még fájnak az emlékek, és fáj a szív,
Üres a szó, mely téged hív.
Egy lány, egy érzés, lassan vége már,
Már nem várom hogy újra eljöjjön a nyár...
Meleg szellő cirógatja testem,
Hideg szél fúj a szívemben.
Együtt vagyunk, mégsem vagy velem,
Szerelmem irántad reménytelen.
Már nem várok és nem remélek semmit,
Nem futok olyan után ki mást hív.
Szeretném remélni hogy egyszer majd rámtalál
Kinél szerelmem ugyanolyan viszonzásra talál.
Veled vagyok, bár tudom reménytelen,
De nehezen tudom elképzelni nélküled az életem.
Szeretném hinni, hinni hogy változhatsz,
És szerelmünkre újból beköszönt a tavasz.
De most sem hívsz és nem nézel felém,
Számunkra már tényleg nincs több remény.
Most jöhetne hát a búcsú, nem lesz folytatás,
De naiv kis szívem még csodára vár.
Várom a hajnalt, és figyelem az eget,
Valahol lehet, hogy te is ugyanezt teszed..."

 
xXxIdE ÍrJáToK Az MSN Címeteket
[567-548] [547-528] [527-508] [507-488] [487-468] [467-448] [447-428] [427-408] [407-388] [387-368] [367-348] [347-328] [327-308] [307-288] [287-268] [267-248] [247-228] [227-208] [207-188] [187-168] [167-148] [147-128] [127-108] [107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1] [Archívum]

2008.07.13. 20:00 Idézet

Sziasztok:)

Babí:DxD

Emo vagyok:))scene:D

szeretek ismerkedni:)

csak egyre kérlek titeket.!

PÓZEREK léccí NEEEE vegyenek fel!!:@

köszönöm előre is:)

 

[email protected]

 

Emo vagyok:))scene:D


2008.07.13. 14:44 Idézet

hypetra vagyok, szabolcs megyei. hurt emo vagyok. kérem csak olyanok vegyenek fel akiknek van rá okuk h emok legyenek. köszike. hisztisek és poserek kerüljenek. =)

[email protected]


2008.07.07. 17:18 Idézet

Hy mindenki ^^

Ahogy mindeki ezen az oldalon én is emo vagyok..(nem emos -.-') azon belüül is HurtEmo...
Aki akar felvesz..aki nem..azígyjárt...
Vas megyeiek előnyben....

[email protected]

Kisses<3


2008.07.07. 00:17 Idézet

Sziijjasztok :)

 

Egy Gumicukojjj Évi vagyok Karcagrol :) (sajna onnan )

Mivel ez egy emo oldal hát xXxI AM EMO xXx 8természetesen)

Vegyetek fel bátran. NAgyon szeretek uj arcokat megismerni. [email protected]

Cupp Cupp Kiss Kiss


  <3

 


2008.07.06. 17:10 Idézet

sziaasztok.^^Gigíí wagyok^^ 14 éves.
vegyetek.fel.--> [email protected]
csókszi^^.
<3.


2008.07.05. 02:16 Idézet

Ja,bocs.. az msn címem kimaradt:)

[email protected]

további jó netezést


2008.07.05. 02:15 Idézet

Szép napot midnenkinek!!

15 éves emo srác vok,nem boy mert ez a megnevezés szentem gáz,de mind1, nem vok pózer !!!!!!!!!!!!!!!!!

Budapest mellet lakom,tehát bp és akörnyékiek vegyenek föl lécci elsősorban

Fiúk v. lányok,az mind1.

na..  PEACE


2008.07.04. 20:10 Idézet

sziasztok! Dorina vagyok. nem vagyok emos de imádom őket! aki akar az vegyen fel msn-re!

Cím: [email protected]


2008.07.02. 19:24 Idézet

sziia reni vagyok!! emos akit nem zavar az nyugottan vegyen fel msn-re

[email protected]


2008.07.02. 14:22 Idézet

Halih Manda vagyok.
Nyugodtan fel vehetc nem harapok=)
emesenem:[email protected]
Nah Cup


2008.07.01. 16:37 Idézet

ello O_o Réka vagyok öhh.talán emo.. vegyél fel ^^

msn:[email protected]


2008.06.28. 22:20 Idézet

Hello én csak félig vagyok emo, de aki akar az felvehet! sziesen visszaigazolok bárkit!magamról csak annyit h szeretem/imádom az AFC-t és az NTX-et! meghogy csaj vok ésIMÁDOM a rejtélyes fiúkat!na pux

[email protected]


2008.06.26. 15:02 Idézet

Hellow_oO

ömm...heves megyei fiú dobost keresünk...Emo bandába, szoval lehetőleg emo legyen...köszcsi^^

amugy  én is emo lány vagyok, de nem szeretem hirdetni...--.--' ( csak, hogy nem véletlenül vagyok itt =)

mesenem: [email protected]


2008.06.19. 21:59 Idézet

szijasztok!

16 éves Debrecenni emo-rockgirl vagyok. Nem írom h vegyetek fel mert ha akarsz akkor úgyi felveszel ha meg nem akkor nem.

itt az msn címem: [email protected]

 

 


2008.06.18. 15:46 Idézet

<3Cyjjjahhsztok<3
Én egy 16 éves emo csaj vok lehet h az msn címem ezt nehm tükrözi mert akk még nehm voltam emo nah xal aki akar vegyen fel msnre cím: [email protected]


2008.06.18. 14:48 Idézet

16 éves mondjuk h emo vagyok...ha unatkozik vki vegyen fel mert én is azt teszem xD jah am címem: [email protected]


2008.06.16. 20:47 Idézet

sziasztok

én 1egy 16 éves budapesti lány vok

szeretek uj embereket meg ismizni, barátságos vok:Dés ha fel veszel akk léci írj is:)

címem:

[email protected]


2008.06.16. 01:31 Idézet

noncsivagyok.ésdebreceni.ésEMO.
me nekem van okom arra h emo legyek, nemugy mint a legtöbb kis pitsának.azokaztánszánalmasok.-.- namind1.xD
msn: [email protected]
vegyéfelköszpusz.xD<3


2008.06.14. 20:57 Idézet

Cyjasztok!Ribizli vok  emogörlök és emoboyok vegytek fel.^^Szeretek ismizni,szval fegyetek fel nyugodtan.címem:[email protected]


2008.06.13. 22:47 Idézet

[email protected]

Emo yesterday,Emo today,Emo tomorrow,Emo always,Emo 4-ever!!! <3


[567-548] [547-528] [527-508] [507-488] [487-468] [467-448] [447-428] [427-408] [407-388] [387-368] [367-348] [347-328] [327-308] [307-288] [287-268] [267-248] [247-228] [227-208] [207-188] [187-168] [167-148] [147-128] [127-108] [107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1] [Archívum]

 
°°XxXNaPtÁrXxX°°

Make a Photo Calendar at OhMySpace.com
 
xXx

  color-explosion by giackop.

NyUgOdTaN LoPhAtSz

CsAk ÉrEzD JóL MaGaD

És ReKlÁmOzD A PoRtáLoM!

 
xXx SzAvAzzAtOk xXx
xXx Mit gondolsz az EMo-ról? xXx

azt sem tudom hogy mi az! :S
utálom az EMO-kat!
én is az vagyok! :)
nem ítélem el őket, pedig én sem vagyok az.
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 

 


SzAvAzz
MiT szólsz az oldalamon található piercinges képekhez???=))

Durvák!!!!!!
undorító
nekem is vannak!
szépek
ááá! nekem is kell!!!
elmegy
gáááááz!!!!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
xXx Együttesek xXx
 
xXxBannerkémxXx

 
IkonKáK

  

        

     

     

  

        

     

    

    

       

       

     

     

    

      

 
 

 
Üzi Fal

 

http://www.mis-t.co.il/Pics/Color%20Heart%20Wheel.gif

Hello! üdvözöllek az oldalamon! a portál még nincs teljesen kész! képek, infók és érdekességek várnak téged. érezd jól magad! Peace4ever!
 
 

 
 
Szavazgassál =DDD
mi legyen még az oldalon?

több durva kép
több szöveg
több idézet
több együttes
több szavazás
több nemtommi XDXDXD
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
animation Emo

Emo3

 

És a hónap pasija:

Pete Wentz


Hónap pasija 2. helyezet:

Gerard Way

 
Maniac Tatoo- Pólus center

 

 

 


games

(kattanj a cseresznyére a játékokért)

 
Számláló
látotagó olvassa a lapot.
 
Szivi.---szavazz
Miből legyen még még még még még sokkal több az oldalon??????

SZERELMES VERS
GOTHIC VERS
SZERELMES IDÉZET
GOTHIC IDÉZET
SIMA VERSEK (mindenről)
SIMA IDÉZETEK (mindenről)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
A hónap idézete

"Ne kergesd el a szomorúságot. Oktalanul jön, talán öregszel ilyen pillanatokban, talán megértettél valamit, elbúcsúzol a szomorúság negyedórájában valamitől. S mégis: a szomorúság megszépíti az életet...
Először is: az örömök, melyek eltűnnek, talán nem is voltak igazi örömök. Emlékezz csak... Aztán: a szomorúság egy váratlan pillanatban leborítja csodálatos, ezüstszürke ködével szemed előtt a világot, s minden nemesebb lesz, a tárgyak is, emlékeid is. A szomorúság nagy erő. Messzebbről látsz mindent, mintha vándorlás közben csúcsra értél volna. A dolgok sejtelmesebbek, egyszerűbbek és igazabbak lesznek ebben a nemes ködben és gyöngyszín derengésben.
Egyszerre emberebbnek érzed magad. Mintha zenét hallanál dallam nélkül. A világ szomorú is. S milyen aljas, milyen triviális, milyen büfögő és kibírhatatlan lenne egy teljesen elégedett világ, milyen szomorú lenne a világ szomorúság nélkül!"

 

http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/035/b/5/Portrait___Ant_by_larafairie.jpg

 
Szavazgassáááá O_o
Csakis őszinte véleményeket kérek XD
Milyennek találod az oldalt???? d(O_o)b

Elmegy
NaOn JóÓóÓ
XxXAR
No CoMmEnT
.....
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
HeHehehe

Hali

Remélem jól megismerkedtél az oldallal, és tetszik is. ha nem akkor az sem baj...fő hogy benéztél..

Csak annyit szeretnék mondani hogy tényleg nyugodtan vigyetek el bármit. nem kell szólni előtte meg semmi...vidd csak vidd :)

 

Vannak itt ilyen ki ari képek:

    

 

Vidd Bátran :D

 

Animal Icons

“Nem az a legalapvetőbb érzelmi szükségletünk, hogy szerelmesek legyünk, hanem az, hogy társunk őszintén szeressen, olyan szeretettel, mely nem az ösztönökből fakad, hanem értelmi és akarati világában gyökerezik. Arra van szükségünk, hogy olyasvalaki szeressen, aki szabadon döntött mellettünk, s aki meglátja bennünk a szeretetreméltót.
Az ilyen szeretet erőfeszítést és önfegyelmet kíván. Azzal a döntéssel jár, hogy energiáinkat befektetve a másik javát igyekezzük szolgálni, s ha erőfeszítéseink nyomán gazdagodik az élete, az minket is megelégedéssel tölt el, hiszen őszintén szeretünk valakit. Ehhez nincs szükségünk a szerelmi mámorra. Valójában az igazi szeretet a szerelmi állapot elmúltával lép életbe.”

(Gary Chapman: Egymásra hangolva)

Close encounters by Mrs eNil.

 
°°Hírdetőfal°°
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom