 |
Menü |
|
|
| | |
 |
VeRsEk, IdÉzEtEk, HíReK, PrOgRaMoK |
|
|
| | |
 |
00 |
|
| | |
 |
Emo-Rock Cursorok kóddal |
|
|
| | |
 |
x Hajacska x |
|
|
| | |
 |
Ezeket az idézeteket nem én írom! egy program a tettes =D |
|
| | |
 |
!i!i!i!AvAtArs!i!i!i! |
|
|
Bánat!
Várni valakit, aki nem jön többé.
Elmenni onnan, hol boldog voltál,
S otthagyni a szívedet örökké.
Szeretni valakit, aki nem szeret téged,
Könnyeket tagadni, mik szemedben égnek.
Kergetni egy álmot, soha el nem érni.
Csalódni. Csalódott szívvel, de mindig remélni.
Megalázva írni egy könyörgő levelet.
Szívdobogva várni: s nem jön rá felelet.
Hangokat idézni, mik lelkedbe hullnak.
Rózsákat őrizni, mik úgyis elhervadnak.
Hideg búcsúzáskor egy csókot koldulni.
Mással látni meg őt, s utána fordulni,
Kacagni, kacagni hamis lemondással.
Otthon átkönnyezni hosszú éjszakákat,
S imádkozni. O sose tudja meg mi a bánat.
Van aki könnyen eléri azt akit szeret.
Van aki sír, szenved míg övé lehet.
Van aki hamar tud feledni, van aki meghal,
Mert nagyon tud szeretni
|
"Nem tudtál szívből szeretni,
S most én megpróbállak feledni.
Szerettelek igazán, hogy mennyire, azt te nem tudhatod,
Elhoztad szívembe a felkelő napot, majd szerelmed alábbhagyott.
Még mindig szeretlek téged, de érzem
Soha nem fogsz úgy szeretni mint én téged.
Még fájnak az emlékek, és fáj a szív,
Üres a szó, mely téged hív.
Egy lány, egy érzés, lassan vége már,
Már nem várom hogy újra eljöjjön a nyár...
Meleg szellő cirógatja testem,
Hideg szél fúj a szívemben.
Együtt vagyunk, mégsem vagy velem,
Szerelmem irántad reménytelen.
Már nem várok és nem remélek semmit,
Nem futok olyan után ki mást hív.
Szeretném remélni hogy egyszer majd rámtalál
Kinél szerelmem ugyanolyan viszonzásra talál.
Veled vagyok, bár tudom reménytelen,
De nehezen tudom elképzelni nélküled az életem.
Szeretném hinni, hinni hogy változhatsz,
És szerelmünkre újból beköszönt a tavasz.
De most sem hívsz és nem nézel felém,
Számunkra már tényleg nincs több remény.
Most jöhetne hát a búcsú, nem lesz folytatás,
De naiv kis szívem még csodára vár.
Várom a hajnalt, és figyelem az eget,
Valahol lehet, hogy te is ugyanezt teszed..." | | |
|
|
 |
xXxIdE ÍrJáToK Az MSN Címeteket |
|
[567-548] [547-528] [527-508] [507-488] [487-468] [467-448] [447-428] [427-408] [407-388] [387-368] [367-348] [347-328] [327-308] [307-288] [287-268] [267-248] [247-228] [227-208] [207-188] [187-168] [167-148] [147-128] [127-108] [107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1] [Archívum]
sZiJáXoS<33 12 csajxi vok félig emofélIg NeM XD<33 xErEtEk iSmIznI..EmOkKaL RaPeReKKeeL de véGüLIs MInD1 H mIlyEn vAgyOl .......ha aKrSz iSmIzNiH VeGyÉl FeL MsN-Re:[email protected] vagy:[email protected]
mind a 2-őn vegyéL Fel kÖxEhh őő fenn vOk myvipen & iwiwwen....NeVeM:Mód Zsófia beceneveim:ZsÓfYeH ZsÓfEH baby szal..ilyenek...nem hszem h megfogod báánni h felveszel msn-re okxCa??-.-..-
nah by by cuppaa....xXxXxXxXx
|
17 éves vok és emo!!! aki szereti a Fall out boyt és a Panic!at the discot az vegyen fel!!!imádok becélgetni!!
cymmem:[email protected]
köszikexDxDxD |
kukucs 
én nem mondanám magam emonak , de teccenek az ímos képek 
életvidám lökött csaj vagyok ... szeretek sokat hülyülni ^^
ha gondolod vegyél fel :]  |
Na sziiasztok...ismerkednék jofej lánnyokkal meg fiukkal... Lécci*lécci vegyél fel ha te is jofej vagy[:...Egy jo fej csaj..Andíí..Na pá Pucc.(K)
Msn cím:[email protected] |
[email protected] Jeeeeee vegyetek fel oks puszika mindekinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!láw |
Én egy nagyon vidám csaj vagyok, én sem fogok könyizni h vegyél fell...
Ha megakarsz ismerkednni velem..akk...tudod mit tegyél..c[:
msn cím:[email protected] |
Syasztok!Nam vok belépzelt(annyira)NEM azért írok EKKORA betűkkel h észrevegyetek!(vagy igen?)na aki akar vegyen fel msn-re nem erőltetem VEGYETEK FEL!!!!!!!!!(XD) [email protected](akinek kell küldök smiley-t)DE ne azért vegyetek fel h küldjek mert azt nem szeretem! |
Syasztok!Nam vok belépzelt(annyira)NEM azért írok EKKORA betűkkel h észrevegyetek!(vagy igen?)na aki akar vegyen fel msn-re nem erőltetem VEGYETEK FEL!!!!!!!!!(XD) [email protected](akinek kell küldök smiley-t)DE ne azért vegyetek fel h küldjek mert azt nem szeretem! |
HeLl..!Emo.csajszee.13...ha.van.kedved.meg.időd.és.percee.emo.vagyol.vegyél.fel.:[email protected]
Lonely_angel14<3 |
hello vegyetek fel msnre [email protected] megköszönném ha felvennétek am myvipen is jelölhettek Jovánovics Júlia |
Szijjasztok!!!! 14 Emo-boy lennék, és szivesen ismerkednék Emo-girlökkel :D msnem: [email protected] |
Xijjactok,MiNdenkih!
NeM.fOgOk.KönyiZzni.Deh.Ha.GondiZZzátok.
VegYeTek.FeL.msn-re!!
XxXemoboyzokXxXelőnYben..
NajOn sZereSseK Ám MinDeN eMoboYzt:P
sZal,Ha MeGaKaJtOK IsmIzNi wEgYeTeK FeL,baRáTsÁg 100%!!:D
msncYmEm: [email protected] |
Helll everybody...
Én nem mondom h "jaj wegyetek máá fel" mee aki fel akar, az ugyis felwesz XD
nem wok emo, csak egy átlagos lány... :S =)
13 wok, aki akar felvehet és akk megismizünk a mesenen :D
cííjmem: [email protected]
nahh puss.pásssssss<333333333 |
Sziasztok.én egy 13 éves csajszii vok..ha gondoljátok vegyetek fel msn-re:[email protected] puSzaAa |
Én nem viszem túlzásba...16éwes emo csajszi vok, felvehetsz ha akarsz egy jó társaságnak mindig "örülök"
[email protected]
na pusse:GabryellBaby:$ |
Sziasztok! Egy magányos lány érző társat keres.
Msn: [email protected]
Puszzancs: Anna |
Haleeh!!
þεггψқεђ.wadóck!nadón.cejjesseck.ismiznih.sőth....IMÁDOCK!!:D
Hah.gonojod.fej.wehessz!!címem:[email protected].
CEJESSEM.az.öcces.Emo-t.,mejt.Me.is.adz.wadóck!!
Cupee.þεггψқεђ PLS.:wedeteck.fej!! |
Sziasztok!! Vegyetek fel msn-re 14-16 év közötti helyes emo boy-ok!! [email protected] |
[567-548] [547-528] [527-508] [507-488] [487-468] [467-448] [447-428] [427-408] [407-388] [387-368] [367-348] [347-328] [327-308] [307-288] [287-268] [267-248] [247-228] [227-208] [207-188] [187-168] [167-148] [147-128] [127-108] [107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1] [Archívum]
| | |
|
|
 |
xXx |
|

NyUgOdTaN LoPhAtSz
CsAk ÉrEzD JóL MaGaD
És ReKlÁmOzD A PoRtáLoM! | | |
 |
xXx Együttesek xXx |
|
|
| | |
 |
xXxBannerkémxXx |
|

| | |
 |
IkonKáK |
|
| | |
 |
Üzi Fal |
|
|

|
|
| | |
 |
animation Emo |
|

És a hónap pasija:

Pete Wentz
Hónap pasija 2. helyezet:

Gerard Way | | |
 |
Maniac Tatoo- Pólus center |
|

 games
(kattanj a cseresznyére a játékokért) | | |
 |
A hónap idézete |
|
"Ne kergesd el a szomorúságot. Oktalanul jön, talán öregszel ilyen pillanatokban, talán megértettél valamit, elbúcsúzol a szomorúság negyedórájában valamitől. S mégis: a szomorúság megszépíti az életet...
Először is: az örömök, melyek eltűnnek, talán nem is voltak igazi örömök. Emlékezz csak... Aztán: a szomorúság egy váratlan pillanatban leborítja csodálatos, ezüstszürke ködével szemed előtt a világot, s minden nemesebb lesz, a tárgyak is, emlékeid is. A szomorúság nagy erő. Messzebbről látsz mindent, mintha vándorlás közben csúcsra értél volna. A dolgok sejtelmesebbek, egyszerűbbek és igazabbak lesznek ebben a nemes ködben és gyöngyszín derengésben.
Egyszerre emberebbnek érzed magad. Mintha zenét hallanál dallam nélkül. A világ szomorú is. S milyen aljas, milyen triviális, milyen büfögő és kibírhatatlan lenne egy teljesen elégedett világ, milyen szomorú lenne a világ szomorúság nélkül!"

| | |
 |
HeHehehe |
|
Hali
Remélem jól megismerkedtél az oldallal, és tetszik is. ha nem akkor az sem baj...fő hogy benéztél..
Csak annyit szeretnék mondani hogy tényleg nyugodtan vigyetek el bármit. nem kell szólni előtte meg semmi...vidd csak vidd :)
Vannak itt ilyen ki ari képek:
   
      
Vidd Bátran :D





“Nem az a legalapvetőbb érzelmi szükségletünk, hogy szerelmesek legyünk, hanem az, hogy társunk őszintén szeressen, olyan szeretettel, mely nem az ösztönökből fakad, hanem értelmi és akarati világában gyökerezik. Arra van szükségünk, hogy olyasvalaki szeressen, aki szabadon döntött mellettünk, s aki meglátja bennünk a szeretetreméltót.
Az ilyen szeretet erőfeszítést és önfegyelmet kíván. Azzal a döntéssel jár, hogy energiáinkat befektetve a másik javát igyekezzük szolgálni, s ha erőfeszítéseink nyomán gazdagodik az élete, az minket is megelégedéssel tölt el, hiszen őszintén szeretünk valakit. Ehhez nincs szükségünk a szerelmi mámorra. Valójában az igazi szeretet a szerelmi állapot elmúltával lép életbe.”
(Gary Chapman: Egymásra hangolva)
| | |
 |
°°Hírdetőfal°° |
|
|
| | |
|
|